ـ

فروشگاه اینترنتی حراجی ایرانیان برای افرادی که مایل به فعالیت در زمینه بازاریابی و فروش اینترنتی دارند زمینه ای فراهم کرده تا بتوانند در این فروشگاه فعالیت کنند. این روش بازاریابی و فروش مناسب افرادی هست که دارای کانال تلگرامی ، اینستاگرام ، سایت ، گروه تلگرامی ، و حتی افرادی که در هیچ کدام از موارد فوق را ندارند می توانند در این زمینه فعالیت کنند.

شما با عضویت در پنل همکاری فروش در قسمت پایین صفحه اصلی سایت یوزر و پسورد دریافت می کنید. و به شما لینک و کد اختصاصی داده می شود. شما با ارسال این لینک خرید اختصاصی (که در زیر اجناس قرار خواهد گرفت) به گروههای تلگرامی ، سایت ، کانال تلگرامی و … تبلیغات و بازاریابی خواهید کرد. و مشتریانی که با این لینک وارد سایت شده و اقدام به خرید کنند به عنوان مشتری معرفی شده از طرف بازاریاب ما بوده و در سایت و پنل بازاریاب ثبت می شود. و به ازای فروش پورسانت دریافت خواهید کرد که در پنل شما این مبالغ ثبت و ماهانه به حساب شما واریز خواهد شد.

لازم به توضیح است افرادی که هیچ گونه کانال یا گروه تبلیغاتی ندارند میتوانند بازاریابی کرده و با گرفتن مبلغ کل یا بیانه ( تعیین شده توسط سایت) از خریدار ، خود شخص بازاریاب از سایت با لینک اختصاصی خود خرید کرده و به ادرس مشتری ارسال کند و پورسانت خود را دریافت کند.

اموزش نحوه ثبت نام

در پایین سایت در قسمت همکاری در فروش کلیک کرده و با پر کردن فیلدها ثبت نام کنید. در انتها نام نویسی را بزنید.

پس از پذیرفته شدن درخواست همکاری شما به شما پنلی داده می شود که دارای لینک اختصاصی است. که در تصویر زیر در قسمت لینک همکاری در فروش انحصاری می توانید ببینید که مختص شماست.

اگر شما کل سایت را تبلیغ کنید و مشتری به سایت مراجعه کند همین لینک اختصاصی کافی بوده و میتوانید با این لینک بنر درست کنید و تبلیغ کنید.

ولی اگر قصد شما این باشد که برخی اجناس را انتخاب کرده و برای خود کانال درست کنید و تک تک اجناس را تبلیغ کنید و داخل کانالتان بگذارید باید طبق تصویر زیر عمل کنید.

مثلا دستگاه درمااف را می خواهید در کانالتان بگذارید. پس از باز کردن محصول مورد نظر در سایت ادرس اینترنتی این محصول را کامل کپی کنید.

ادرس کپی شده را درقسمت URL برگه پنل past کنید و سپس ایجاد لینک انحصاری من را بزنید تا لینک انحصاری محصول انتخاب شده را دهد. با لینک ایجاد شده می توانید بنر درست کنید وبا کلیک بر روی لینک وارد همان کالا در سایت شده و بازدید و خرید انجام شود به اسم همکار فروش ثبت می شود. کل بازدید ها و کل خریدهایی که انجام شده از طریق لینک اختصاصی را همکار فروش ما در پنل خود و همچنین میزان درصد سود و کل مبلغ را می تواند مشاهده کند. شما می توانید با روشهای خاصی لینک را کوتاهتر کنید یا برای کانال خود لینک شیشه ای بسازید.

ماهانه یا هر ۱۵ روز یکبار سود همکار فروش به شماره کارت داده شده واریز خواهد شد.