بهترین وبلاگ ها, وبلاگ آرایشی بهداشتی

بهترین هدیه برای خانم ها

هدیه برای خانم ها

بهترین هدیه برای خانم ها

همه ما می دانیم که خانم ها به مناسبت ها بسیار بسیار حساس هستند. و دوست دارند که اطرافیانشان از جمله همسرانشان مناسبت ها را فراموش نکنند. و جالب اینجاست که اکثرا مردها مناسبت ها رو فراموش می کنند. و جالبتر اینجاست که ان دسته از اقایانی که مناسبتها در خاطرشون هست و فراموش نمی کنند نمی دانند چی به عنوان هدیه در روز زن ، روز تولد و ولنتیان چی بخرند. بنابراین ما اینجا چند مدل از محصولات فروشگاهی را به عنوان خرید کادو روز زن به شما پیشنهاد می کنیم.

ما می خواهیم تعدادی از اقلام موجود در فروشگاه اینترنتی حراجی ایرانیان که مناسب استفاده خانم ها هست و کاربرد دارد را به شما معرفی کنیم. سشوار یکی از اقلامی هست که برای اقایان و خانم ها کاربرد فراوانی داشته و همه ما در طول روز به آن نیاز داریم. در زیر تعدادی از این اقلام را به شما معرفی میکنیم. خرید سشوار را به عنوان کادو روز زن، کادو روز تولد، کادو روز ولنتیاین به شما پیشنهاد می کنیم.

سشوار در فروشگاه اینترنتی حراجی ایرانیان

سشوار سالنی
برای مشاهده انواع سشوار کلیک کنید.

یکی دیگر از وسیله های پر کاربرد برای خانم ها فر کننده مو می باشد. فر کننده های مو در مارک های فیلیپس، روزیا، براون، بابلیس و … و در سایز های فر ریز و فر درشت مورد استفاده خانم ها بوده. برای مشاهده مدلهای مختلف فر کننده مو بر روی لینک زده تا مشاهده کنید.

دستگاه فر ریز فیلیپس PHILIPS -2228
دستگاه فر ریز فیلیپس PHILIPS -2228
دستگاه فر درشت فیلیپس PHILIPS HP-8609
دستگاه فر درشت فیلیپس PHILIPS HP-8609

بنداندازها، اپیلیدی ها و موکن های برقی هم یکی دیگر از وسیله هایی هست که می توانید به عنوان کادو روز زن، کادو روز ولنتیان یا کادو روز تولید به همسر خوب هدیه بدهید. بندانداز برقی فیلیپس، بندانداز برقی بابلیس، اپیلیدی فیلیپس اپتمیا و …

بندانداز برقی بابلیس BY-2688
بندانداز برقی بابلیس BY-2688
اپلیدی فیلیپس مدل PHILIPS PH6006
اپلیدی فیلیپس مدل PHILIPS PH6006

یکی دیگر از تجهیزات جدید پوستی که مناسب هدیه دادن به مناسبت کادو روز تولد، کادو روز ولنتاین، کادو روز زن … اتو صورت، بیوتی پن، دستگاه لیزر موهای زائد بدن و … است که در زیر لینک محصولات پوستی را در اختیار شما قرار می دهیم.

لینک محصولات پسوتی و زیبایی

اتو صورت درمااف اولتراسونیک Skin cleaner
اتو صورت درمااف اولتراسونیک Skin cleaner
بیوتی پن نه زمانه
بیوتی پن نه زمانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *